O sklepie

Firma Handlowo-Usługowa ELROL została założona w 2006 roku przez braci Bartosza i Tomasza Pszczółkowskich. Od tego czasu z powodzeniem sprzedajemy ciągniki i maszyny rolnicze oraz części do nich. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie części i napraw. Zapewniamy transport kupionych ciągników na terenie całego kraju. Dajemy też możliwość zostawienia ciągnika używanego w rozliczeniu na nowy.

Jesteśmy oficjalnym importerem ciągników FOTON na Polskę. Obecnie posiadamy kilka autoryzowanych punktów dealerskich. Z przyjemnością rozprowadzamy produkty firmy, która zdobyła pozycję lidera na rodzimym rynku i która stale dba o wysoki poziom technologiczny.

Z naszych usług korzysta zarówno sektor rolny, jak i służby komunalne. Oferowany sprzęt znakomicie sprawdza się w różnej wielkości gospodarstwach rolnych i rybackich, sadach, ogrodach, lasach, stadninach koni.

Pomagamy w zdobyciu kredytów preferencyjnych i funduszy strukturalnych POW dla rolnictwa. Wspieramy w zdobyciu korzystnego finansowania na zakup ciągników i maszyn dzięki współpracy z następującymi podmiotami: Siemens Finance, Europejski Fundusz Leasingowy, Getin Bank, Raiffeisen-Leasing Polska, VB Leasing Polska, Societe Generale, PKO, Pekao, Banki Spółdzielcze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Elrol

Strony internetowe Poznań DesignOrka | Shoper.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl